Tarnowskie Góry
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

To mój bank

To mój bank

- Prowadzę niewielkie gospodarstwo specjalistyczne w jednej ze wsi pod Tarnowskimi Górami. Mam fermę gęsi, ale niestety trzeba ją dekapitalizować. Nie jest to jakiś wielki biznes, ale moja rodzinę może wyżywić i jak obliczyłem można nawet coś na konto odłożyć. Kiedy zaczynałem swoją działalność gospodarczą musiałem założyć konto bankowe, ponieważ miałem zarejestrowany swój mały biznes.

W zasadzie specjalnie się nie zastanawiałem, ponieważ już od dawna korzystałem z usług tego samego banku. Jest to bank spółdzielczy w Tarnowskich Górach, który ma filię niedaleko mojej wsi. Jak pamiętam to również moi rodzice korzystali z usług tego banku.

Znam nawet historię tego banku, być może bank spółdzielczy w Tarnowskich Górach dlatego jest mi bliski. Wiem na przykład, że bank spółdzielczy w tarnowskich górach został założony w 1912 roku i póki co jest chyba jedynym bankiem w tarnowskich górach nieskażonym obcym kapitałem. Jest oczywiste, że przez te wszystkie lata i zawieruchy wojenne następowały przeróżne reorganizacje, ale bank pomyślnie przeszedł przez to wszystko i póki co jestem klientem tego banku i nie zamierzam go zmieniać. A to również dlatego, ponieważ bank nigdy nie odmówił mi pomocy kredytowej, a już w swoim życiu korzystałem wielokrotnie z pomocy tego banku. Teraz mam też nadzieję, że bank spółdzielczy w tarnowskich górach pomoże mi w rozbudowie mojej fermy. Już złożyłem wszystkie możliwe dokumenty i czekam na decyzję banku.

Wiem, że w obecnej sytuacji jest bardzo trudno o kredyt i banki są już o wiele ostrożniejsze w udzielaniu kredytów. Ale bank spółdzielczy w Tarnowskich Górach ma również swoich stałych klientów z którymi prowadzi przeróżne interesy i wie komu można kredytu udzielić a komu nie. Ja nigdy nie miałem kłopotów ze spłata swoich kredytów, więc mam nadzieję, że również teraz nie będzie kłopotów. Wiem też, że bardzo trudno jest o preferencyjne kredyty dla rolnictwa, a skoro nie bank spółdzielczy to jaki bank zdecyduje się wesprzeć rolnika? Może jeszcze BGŻ, ale z bankiem tym nigdy nie prowadziłem żadnych interesów. Wolę więc dalej kontynuować współpracę z moim bankiem.

   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.tgory.pl. All rights reserved